AcousticGyps Basic 70

AcousticGyps Basic 70
AcousticGyps Basic 70 AcousticGyps Basic 70 AcousticGyps Basic 70
Brand: Technosonus
AcousticGyps Basic 70 on kõrgeme taseme heliisolatsioonipaneel. Kiiresti ja lihtsalt paigaldatav tõhus süsteem seinte täiendavaks heliisolatsiooniks igat tüüpi ruumides. Suurepärane heliisolatsioon esitlus. Raamita konstruktsiooni paigaldusmeetod võimaldab oluliselt vähendada kulusid lisamaterjalidele ning tööde teostamise aega. AcousticGyps Basic 70 ehituspaksusega 8,2 cm alandab helirõhutaset 14 dB võrra, tagades sellega vastavuse nii elu- kui äripindadele nõutavatele akustikastandarditele.
AcousticGyps Basic 70 on kõrgeme taseme heliisolatsioonipaneel. Kiiresti ja lihtsalt paigaldatav tõhus süsteem seinte täiendavaks heliisolatsiooniks igat tüüpi ruumides. Suurepärane heliisolatsioon esitlus. Raamita konstruktsiooni paigaldusmeetod võimaldab oluliselt vähendada kulusid lisamaterjalidele ning tööde teostamise aega.  AcousticGyps Basic 70 ehituspaksusega 8,2 cm alandab helirõhutaset 14 dB võrra, tagades sellega vastavuse nii elu- kui äripindadele nõutavatele akustikastandarditele.
 
Kasutatakse koos paigalduskomplektiga AcousticGyps Basic 70.
 
 
Koostis
 
− kipskiudplaat;
− suure tihedusega akustiline mineraalvill
 
 
 
MÕÕTMED JA KAAL
 
Modifikatsioonid Pikkus, mm* Laius, mm* Paksus, mm* Paneeli pindala, m² Paneeli kaal, kg
AcousticGyps Basic 70 1 200 600 70 0,72 19,5

 

 

SPETSIFIKATSIOONID

Parameeter AcousticGyps Basic 70
Õhumüra isolatsiooniindeksi paranemine ∆Rw, dB 14
Pinna tihedus, kg / m² 27,08
Tuleohu klass KM1

 

RAKENDAMINE

Kasutatakse elu- ja mitteeluruumide seinte, vaheseinte ja lagede täiendavaks õhumüra isoleerimiseks. Raamita konstruktsioon paigaldatakse ettevalmistatud pinnale. Paneel on mõeldud kasutamiseks koos GKLZ (helikindlad kipsplaadid) AcousticGypsiga viimistluskihina.

 

FUNKTSIOONID

  • kõrge heliisolatsioon
  • kasutatakse elu- ja äripindades;
  • paigaldamine otse seinte või vaheseinte pinnale;
  • spetsiaalselt välja töötatud vibratsioonivastased kinnitused, mis vähendavad müraallikast tuleneva vibratsiooni ülekandumist;
  • mahavõetud serv

 

Kirjuta ülevaade

Teie nimi:


Teie ülevaade: Note: HTML is not translated!

Hinnang: Halb           Hea

Sisesta kood allolevasse kasti:Stop Noise © 2014-2023