SHUMOPLAST

SHUMOPLAST
SHUMOPLAST SHUMOPLAST SHUMOPLAST SHUMOPLAST SHUMOPLAST SHUMOPLAST
Heli isoleeriv tasandussegu SHUMOPLAST on kasutusvalmis elastne vibroisolatsioonimaterjal, mis toimib pärast vahelae pinnale kandmist heli isoleeriva vahekihina ujuvporanda konstruktsiooni kuuluva tasanduskihi all. Tagab heli isoleeriva põranda akustiliste omaduste stabiilsuse ka siis, kui aluspinnale on jäänud konarusi ning armatuuri, torude või kaablite jääke (kuni 10mm).
SHUMOPLAST on mõeldud spetsiaalselt ujuvpõrandate paigaldamiseks suure pindalaga objektide ebatasase pinnaga vahelagedele. SHUMOPLAST kantakse käsitsi või mehaanilisel teel otse vahelaele 10–30 mm kihina, mis tagab heli isoleeriva põranda akustiliste omaduste stabiilsuse ka siis, kui aluspinnale on jäänud konarusi ning armatuuri, torude või kaablite jääke (kuni 10mm).
 
Koostis ja pakend
Segu sisaldab eri tehnoloogia abil töödeldud vahtpolüstüreeni graanuleid, kompenseerivat kautšuklisandit ja akrüülil põhinevat sünteetilist sideainet. SHUMOPLASTI kasutusvalmis segu on pakendatud 13 kg plastkottidesse. 20 mm kihi pihul piisab ühest kotist 10 m2 pinna jaoks. Vertikaalsete pindade töötlemiseks mõeldud kruntsegu SHUMOPLAST-KRUNT on saadaval 3,8 kg või 15 kg plastämbrites.
 
Eripärad
segu on kaitstud Venemaal registreeritud patentidega nr 124273 ja nr 2507180
vahelae pinnal on lubatud kuni 15 mm (kui h = 20 mm) ebatasasused
pealekandmise lihtsus ja kiirus – segu täielik polümerisatsioon toimub 48 tunniga
vajumine ei ületa 10%, kui koormus jääb 5 MPa piiresse
 
Löögimüra isoleerimine
Akustilised katsed on tehtud Venemaa arhitektuuri ja ehitusteaduste akadeemia Moskva ehitusfüüsika teadusliku uurimise akustikalaboris

 

Segu tüüp Kihi paksus, mm Tasanduskihi pindtihedus, kg/m2 Löögimüra vähenemise indeks, Ln, w dB
SHUMOPLAST 10

10

120

24
SHUMOPLAST 20 20 120 28
SHUMOPLAST 20 20 160 32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Õhumüra isolatsioon
SHUMOPLASTI segu 20 mm kihi täiendav õhumüra isolatsioonimäär 120 kg/m2 pindtihedusega tasanduskihi all on ΔRW = 7–9 dB.
 
Sertifikaadid
Kattematerjal SHUMOPLAST on sertifitseeritud ja läbinud akustilised katsetused.
 
Paigaldamine
Enne segu standardpaksusega (20 mm) kihi pealekandmist tuleb vahelae pinnalt eemaldada üle 10 mm fraktsiooniga ehituspraht. SHUMOPLAST kantakse pinnale käsitsi või mehaanilisel teel. Segu kantakse ka kõikidele külgnevatele seintele ja postidele sellisele kõrgusele, mis ületab veidi tasanduskihi kõrguse, et vältida mürasilla tekkimist tasanduskihi paigaldamisel. Seinte ja postide pinnad tuleb nakkevõime suurendamiseks eelnevalt töödelda kruntseguga SHUMOPLAST-KRUNT. Vähemalt 50 mm paksune tasanduskiht paigaldatakse otse SHUMOPLASTi segu peale. Tasanduskiht tuleb kindlasti sarrustada metallkonstruktsiooniga, et tagada suurem mehaaniline tugevus.

 

Kirjuta ülevaade

Teie nimi:


Teie ülevaade: Note: HTML is not translated!

Hinnang: Halb           Hea

Sisesta kood allolevasse kasti:Stop Noise © 2014-2023