Sonokrep EP 30

Sonokrep EP 30
Brand: Technosonus
Sonokrep EP 30 on professionaalne vibratsioonivastane kinnitussüsteem, mida kasutatakse peamiselt ripplagede helikindlates karkasskonstruktsioonides heliisolatsioonisüsteemi tõhususe parandamiseks.

Sonokrep EP 30 on professionaalne vibratsioonivastane kinnitussüsteem, mida kasutatakse peamiselt ripplagede helikindlates karkasskonstruktsioonides heliisolatsioonisüsteemi tõhususe parandamiseks. Profiil on kinnitatud sirgele perforeeritud riidepuule, mis asetatakse kahe erineva paksusega spetsiaalsest elastomeersest materjalist vibratsioonivastase padja vahele ja millel puudub jäik ühendus kinnituse metallkarkassiga, mille tulemuseks on löökide ja õhus leviva heli vibratsiooni hea neeldumine. Vibratsiooni isoleeriva elemendina kasutatav materjal on Vibrafoam (Saksamaa), millel on parem vibratsiooni neeldumine võrreldes kummist isoleerivate padjanditega.

 

Koostis

  • kõrgekvaliteediline tsingitud terasraam;
  • Vibrafoam elastomeer;
  • sirge riputi (1 mm paksusega terasest).

 

MÕÕDUD JA KAAL

Modifikatsioonid Pikkus, mm Laius, mm Kõrgus, mm
Metall plaadi paksus
raamis, mm
Kaal, kg
Maksimaalne
Koormus, kg
Sonokrep EP 30 100 40 155 1,5 0,198 30

 

VIBROAKUSTILISED OMADUSED

Vibratsioonivastased kinnitused suurendavad heliisolatsioonisüsteemi heliisolatsiooni (olenemata selle konfiguratsioonist) ja vähendavad helirõhutaset üle 5 dB sagedusvahemikus 125 Hz – 1000 Hz.

 

 

Rakendamine

Profiilide kinnitamiseks helikindlate kipsplaatide või kipsplaatidega kaetud seinte ja lagede helikindlatesse karkasskonstruktsioonidesse.

 

Eelised

  • vibroakustiliste omaduste pikaajaline stabiilsus (kuni 50 aastat);
  • lihtne ja kiire paigaldamine;
  • sirge riputi (1 mm paksusega terasest).

 

Kirjuta ülevaade

Teie nimi:


Teie ülevaade: Note: HTML is not translated!

Hinnang: Halb           Hea

Sisesta kood allolevasse kasti:Stop Noise © 2014-2023