Sonokrep EP 20

Sonokrep EP 20
Brand: Technosonus
Sonokrep EP 20 on professionaalne vibratsioonivastane paigaldussüsteem, mida kasutatakse seinte ja lagede helikindlates karkasskonstruktsioonides heliisolatsioonisüsteemi tõhususe parandamiseks.

Sonokrep EP 20 on professionaalne vibratsioonivastane paigaldussüsteem, mida kasutatakse seinte ja lagede helikindlates karkasskonstruktsioonides heliisolatsioonisüsteemi tõhususe parandamiseks.Profiilisüsteem on kinnitatud sirgele perforeeritud riputile, mis asetatakse kahe spetsiaalsest elastomeersest materjalist valmistatud vibratsioonivastase padja vahele ja millel puudub jäik ühendus kinnituse metallkarkassiga, sellega saavutatakse kõrge vibratsioonivastane jõudlus. Vibratsiooni isoleeriva elemendina kasutatav materjal on Vibrafoam (Saksamaa), millel on parem vibratsiooni neeldumine võrreldes kummist isoleerivate padjanditega.

 

Koostis

  • kõrgkvaliteedist tsingitud terasraam;
  • Vibrafoam elastomeer;
  • sirge riputi (1 mm paksusega terasest).

 

MÕÕDUD JA KAAL

Modifikatsioonid Pikkus, mm Laius, mm Kõrgus, mm
Metall plaadi paksus
raamis, mm

Kaal, kg

Maksimaalne koormus, kg
Sonokrep EP 20 100 40 155 1,5 0,184 20

 

VIBROAKUSTILISED OMADUSED

Vibratsioonivastased kinnitused suurendavad heliisolatsioonisüsteemi heliisolatsiooni (olenemata selle konfiguratsioonist) ja vähendavad helirõhutaset u. 5 dB sagedusalas 125 Hz – 1000 Hz.

 

Rakendamine

Profiilide kinnitamiseks helikindlate kipsplaatide või kipsplaatidega kaetud seinte ja lagede helikindlatesse karkasskonstruktsioonidesse.

 

Eelised

  • vibroakustiliste omaduste pikaajaline stabiilsus (kuni 50 aastat);
  • lihtne ja kiire paigaldamine;
  • sirge riputi (1 mm paksusega terasest).

 

 

 

Kirjuta ülevaade

Teie nimi:


Teie ülevaade: Note: HTML is not translated!

Hinnang: Halb           Hea

Sisesta kood allolevasse kasti:Stop Noise © 2014-2023