Sonokrep Protector

Sonokrep Protector
Brand: Technosonus
Sonokrep Protector on tavaline vibratsioonivastane kinnitus, mida kasutatakse seinte ja lagede karkasskonstruktsioonides vibratsiooni ülekandumise ja konstruktsiooni müra vähendamiseks.U-kujuline perforeeritud metallist riputi, mis on tehtud tsingitud terasest ja asub kahe elastse kummielemendi vahel. Toote struktuur välistab otsese ja jäiga kontakti karkassi ning seina- ja laealuste vahel, mistõttu Sonokrep Protectori kasutamine parandab kogu konstruktsiooni heliisolatsiooni üldist efektiivsust

Sonokrep Protector on tavaline vibratsioonivastane kinnitus, mida kasutatakse seinte ja lagede karkasskonstruktsioonides vibratsiooni ülekandumise ja konstruktsiooni müra vähendamiseks.U-kujuline perforeeritud metallist riputi, mis on tehtud tsingitud terasest ja asub kahe elastse kummielemendi vahel. Toote struktuur välistab otsese ja jäiga kontakti karkassi ning seina- ja laealuste vahel, mistõttu Sonokrep Protectori kasutamine parandab kogu konstruktsiooni heliisolatsiooni üldist efektiivsust.

 

Koostis

  •  täiustatud vibroisolatsiooniga kummiisolaatorid;
  • sirge riputi (terasplaadi paksus: 1 mm);
  • metallist tihend

 

MÕÕTMED JA KAAL

Modifikatsioonid Isolaatori läbimõõt, mm Isolaatori kõrgus, mm Riputi kõrgus, mm Kaal, kg Maksimum Koormus, kg
Sonokrep Protector 32 18 145 0,076 40

 

VIBROAKUSTILISED OMADUSED

Vibratsioonivastased kinnitused Sonokrep Protector suurendavad kogu konstruktsiooni heliisolatsiooni ja vähendavad helirõhutaset kuuldavas sagedusvahemikus 2-5 dB võrra, võrreldes tavaliste sirgete riputitega.

 

Rakendamine

Profiilide kinnitamiseks GKLZ-ga (helikindlad kipsplaadid) kaetud seinte ja lagede helikindlates karkasskonstruktsioonides ja GVL-id (kipskiudplaadid).

 

Eelised

  • kinnitusviis on sarnane sirge riputi kinnitusmeetodiga;
  • riputi suurendatud paksus: 1 mm.

 

Kirjuta ülevaade

Teie nimi:


Teie ülevaade: Note: HTML is not translated!

Hinnang: Halb           Hea

Sisesta kood allolevasse kasti:Stop Noise © 2014-2023