Vibrosil

Vibrosil
Vibrosil
Brand: Acoustic Group
Ühekomponentne vibratsiooni isoleeriv silikoonhermeetik VIBROSIL on ette nähtud põkke- ja ühenduskohtade hermetiseerimiseks spetsiaalsetes heliisolatsioonikonstruktsioonides.Hermeetik tagab ehitustarindite põkkekohtade hea vibroisolatsiooni. Vähendab struktuurimüra levikut nendes ning seega parandab nende enda heliisolatsiooni.
Ühekomponentne vibratsiooni isoleeriv silikoonhermeetik VIBROSIL on ette nähtud põkke- ja ühenduskohtade hermetiseerimiseks spetsiaalsetes heliisolatsioonikonstruktsioonides. Hermeetik tagab ehitustarindite põkkekohtade hea vibroisolatsiooni. Vähendab struktuurimüra levikut nendes ning seega parandab nende enda heliisolatsiooni. Kasutatakse heli isoleerivate ujuvpõrandate, heli isoleerivate seinapaneelisüsteemide, heli isoleerivate karkassvaheseinte, vooderdiste ja ripplagede vuukide täitmiseks.  
 
Kasutamine
  • kasutamistemperatuur -10 °C … +40 °C
  • ekspluatatsioonitemperatuur -40 °C … +150 °C
  • säilitamistemperatuur 0 °C … +25 °C
  • garanteeritud säilitusaeg 18 kuud
Iseärasused
  • hermetiseerib kindlalt igasuguse paksusega vuugid ja põkkekohad
  • parimad vibroakustilised omadused
  • neutraalne (ei korrodeeri metalle)
  • kõrgendatud niiskus ja kumakindlus
  • suurepärane nakkumine enamiku ehitusmaterjalidega

Vibroakustilised näitajad

 

Dünaamiline elastsusmoodul Ed, MPa

ja kaotegur proovikehale avaldatava koormuse puhul, kPa

Vibroakustiline hermeetik

VIBROSIL, neli tulbakest kõrgusega

6 mm

44,23

110,580

Ed

ƞ

Ed

ƞ

0,92ƞ

0,28

1,45

0,25

 

Vastastikune toime materjalidega
Soovitatavad materjalid kontaktiks hermeetikuga: betoon, tellis, krohv, klaas, email, metallid, keraamika, plastid, lakitud või värvitud puit.
 
Ohutusabinõud
Töötada tuleb hästi tuulutatavates ruumides. Vältida hermeetiku sattumist silma ja nahale. Nahaga kokkupuutel loputada rohke sooja veega. Täielikult kõvastunud hermeetik on lõhnatu ja käitlemisel ohutu.
 
Paigaldustehnoloogia
Hermetiseeritavad pinnad puhastada tolmujääkidest, niiskusest ja rasvast. Panna maskeerimislint piki hermetiseeritava vuugi pindasid. Lõigata ära mahuti keermega kork keermest kõrgemal, keerata paika otsik ja lõigata selle ots ära 45-kraadise nurga all, et saavutada vajalik läbimõõt. Täita vuuk hermeetikuga silikoonipüstoli abil. Eemaldada hermeetikujäägid ning vormida vuugi pind. Eemaldada maskeerimislint, vajaduse korral puhastada vuugi servad.

Kirjuta ülevaade

Teie nimi:


Teie ülevaade: Note: HTML is not translated!

Hinnang: Halb           Hea

Sisesta kood allolevasse kasti:Stop Noise © 2014-2022