Ruumiakustika

Näita:
Sorteeri:

AKUSTILINE URBAN
Akustiline Urban on basaltkiust valmistatud paneelid perforeeritud metallekraan, mis pakub tõhusat kaitset mehaanilisele pingele.
Akustiline Urban Baffle
Akustiline Urban Baffle – lahtiselt rippuvad kärgsed helisummutavad paneelid äri- ja tööstuspindadele.
Mappysil Bugnato AU
Mappysil Bugnato AU paneelid sobivad ideaalselt järelkõlakestuse korrigeerimiseks tehnilistes ruumides (katla-, ventilatsiooni- ja liftiruumid, veduritele, tööstusruumid, ventilatsioonišahtid, lasketiirud, akustilised kabiinid) ning muusikalistele keskkondadele nagu nt. salvestusstuudiod, muusikaklassid, raadio- ja telestuudiod, kõnekabiinid, kodukinod ja muude privaatruumide interjööri jaoks.
Mappysil Piramidale AU
Mappysil Piramidale AU oma omaduste ja erilise püramiidi kuju tõttu sobib suurepäraselt igasuguste üldkasutatavate ruumidele: lasteaiad, koolid, puhkeruumid, muusika saalid ja klassiruumid, salvestusstuudiod, teatrid, kinod, ööklubid, tantsuruumid, pubid, haiglad, kontorid, konverentsikeskused, hotellid, restoranid, kohvikud, jõusaalid, poed, kaubanduskeskused jne.
Soundec
Soundec paneelid on keskkonnasõbralikud, niiskuskindlad, pikaealised, ei tekita tolmu ja säilitab soojust. Vähendab buumi ja parandab akustilist mugavust. Kiu paksus on 1 mm.
Stop Noise © 2014-2022