Seintele

Näita:
Sorteeri:

AcousticGyps
GKLZ AcousticGyps on preemiumklassi ehituskipsplaat mis on tugevdatud, suure tihedusega ja suurepärase heliisolatsiooniga.Ehituskipsplaat on valmistatud unikaalse tehnoloogiaga mille abil on parem tulekindlus, kõrge niiskus ja löögikindlus.
AcousticGyps Basic 40
AcousticGyps Basic 40 on sandwich-paneel, mida kasutatakse seinte ja vaheseinte täiendavaks heliisolatsiooniks kergplokkidest, tellistest ja betoonist. Karkassivaba konstruktsioon, mis paigaldatakse spetsiaalselt loodud vibratsioonivastaste kinnituste abil. See on efektiivne enamiku igapäevamüra vastu: kõne, nutt, koerte haukumine, keskmisel tasemel tele- ja raadiohelid, löögimüra.
AcousticGyps Basic 70
AcousticGyps Basic 70 on kõrgeme taseme heliisolatsioonipaneel. Kiiresti ja lihtsalt paigaldatav tõhus süsteem seinte täiendavaks heliisolatsiooniks igat tüüpi ruumides. Suurepärane heliisolatsioon esitlus. Raamita konstruktsiooni paigaldusmeetod võimaldab oluliselt vähendada kulusid lisamaterjalidele ning tööde teostamise aega. AcousticGyps Basic 70 ehituspaksusega 8,2 cm alandab helirõhutaset 14 dB võrra, tagades sellega vastavuse nii elu- kui äripindadele nõutavatele akustikastandarditele.
AcousticGyps M1
AcousticGyps M1 on komposiitheliisolatsioonipaneel, mis koosneb tihedusega tugevdatud kipskiudplaadist ja viskoelastsest membraanist. Tuule- ja aurutõkkekate tagab mehaanilise stabiilsuse. Kasutatakse heliisolatsioonikihina helikindla kipsiga viimistletud karkassiga kaetud laed, seinad või vaheseinad. Spetsiaalne paneeli disain tahab väga hea helikindluse ja vibratsiooni summutava toime.
AKU-Line
Akustilisi Aku-line kipsplaate kasutatakse vaheseinte karkasskonstruktsioonides, seinte vooderkatete ehitamises ja ripplagedes. Samuti kasutatakse Aku-line kipsplaate viimistlusmaterjalina ZIPS süsteemides.
AKUSTIK + SYLOMER® CHANNEL CLIP
Akustik + Sylomer® kanaliklamber on spetsiaalselt loodud ühendama otse standardsete "silindrite" metallist kattekanalitega.
AKUSTIK 4 HIGH + SYLOMER®
Need akustilised riputid on mõeldud vahelagede, vibreerivate torustike ja masinate riputamiseks.
EP 400 + SYLOMER®
Akustiline seinaside, mis on mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlate seintele riputamiseks. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
EP 500 + SYLOMER®
Akustiliste seinasidemed, mis on mõeldud ujuvvedrustuse jaoks helikindlatele seintele. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
EP 600 + SYLOMER®
Akustiline seinasideme , mis on mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlate seintele riputamiseks. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
Heliisolatsiooni komplekt
Komplekt heliisolatsiooni materjalidest lae, põranda, ZIPS ja muude heliisolatsiooni konstruktsioonide paigaldamise jaoks
StopSound Eco
StopSound ECO on heli neelav polüester (sünteetiline) kiud (termiliselt seotud) põhinev plaat. Selle toote põhiomadus on absoluutne ökoloogiline ohutus ja kõrge heliisolatsiooni suutlikkus. Seda kasutatakse keskse kihina seinte katmisel, vaheseintes ning lagedes.
Ultrakustik
Ultrakustik on elastse kinniti säästlik versioon ripplae- ja kispplaatseinte konstruktsioonide jaoks.
ZIPS-Cinema
Kõrgklassi heliisoleeriv paneelsüsteem ZIPS-Cinema on efektiivne lahendus olemasolevate seinte ja vahelagede täiendavaks heliisoleerimiseks. Selle süsteemi abil on võimalik parandada heliisolatsiooni kõrge müra intensiivsusega avalikes asutustes: kino- ja kontserdisaalid, diskod jne. Süsteemi töövahemik on alates 80 Hz.
ZIPS-III-Ultra
Kõige efektiivsem paksuse ja tulemuse suhte lahendus lagede ning seinte heli lisaisoleerimisel. See on efektiivne enamiku igapäevamüra vastu: kõne, nutt, koerte haukumine, keskmisel tasemel tele- ja raadiohelid, löögimüra. Kasutussageduse vahemik algab 100 Hz.
Stop Noise © 2014-2022