Põrandale

Näita:
Sorteeri:

Acoustic Floor Blocks
Akustilised põrandaplokid sobivad ideaalselt kõrgete nõudmiste jaoks madalatel sagedustel.
AKUFLEX
Heliisoleeriv alusvaip põrandakatetele ja tasanduskihtidele
AKUSTIK + SYLOMER® SOUND CLIP
Mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlatele lagedele riputamiseks ja Omega tüüpi profiilidega paigaldatud vaheseinad. Seda tüüpi toed kaotavad tänu oma madala profiilile väga vähe ruumi.
AKUSTIK+SYLOMER® FLOOR MOUNT
Akustik+Sylomer® põrandakinnitused on mõeldud ujuvpõrandate riputamiseks.
Construction mat
The Getzner Werkstoffe toode "Construction Mat" on efektiivne ja madala hinnaga lahendus löögimüra vähendamiseks hoonetes. Materjal koosneb suures osas taaskasutatud polüuretaanist.
FZH + SYLOMER® UJUVPÕRANDA KINNITUSED
Süsteemi eesmärk on vältida konstruktsiooniga kaasnevat müra, kui elastsed alused paigaldatakse betoonist ujuvpõrandasse.
Heliisolatsiooni komplekt
Komplekt heliisolatsiooni materjalidest lae, põranda, ZIPS ja muude heliisolatsiooni konstruktsioonide paigaldamise jaoks
SHEET STAIR BEARING
Müra leevendav vibroisolatsioon treppidele
SHUMOPLAST
Heli isoleeriv tasandussegu SHUMOPLAST on kasutusvalmis elastne vibroisolatsioonimaterjal, mis toimib pärast vahelae pinnale kandmist heli isoleeriva vahekihina ujuvporanda konstruktsiooni kuuluva tasanduskihi all. Tagab heli isoleeriva põranda akustiliste omaduste stabiilsuse ka siis, kui aluspinnale on jäänud konarusi ning armatuuri, torude või kaablite jääke (kuni 10mm).
Vibroflori põrandamaterjal
Vibroflor on universaalne heliisoleeriv rullmaterjal esmatöötlusega polüesterkiust. Toodetud vastavalt kaasaegsetele akustikatehnika nõuetele.Materjali kasutatakse põranda isolatsiooniks müra vastu ujuvpõranda paigaldamisel ning aluskihina viimistletud põrandakatete (parkett, laminaat jne) jaoks.
ZIPS-POL Modul
Põhiklassi heliisolatsioonisüsteem põrandatele
ZIPS-POL Vektor
Algklassi heliisolatsioonisüsteem põrandatele
Zvukoizol VP
Zvukoizol VP on uuenduslik materjal kõrge tihedusega polüetüleenist vaakummullidest mõlemalt poolt kaetud vahtpolüetüleeniga. Toode on lihtne, kiire ja ilma mustuseta mis sobib ujuvpõrandasüsteemide tasanduskihi alla.
Stop Noise © 2014-2022