Heliisolatsioon

Kaasaegne korteri heliisolatsioon võimaldab lahendada erinevate  müratüüpide probleeme. Kuid enne heliisolatsiooni materjalide soetamist, tuleb selgeks teha, mis müraga (löögi- või õhumüra) tegemist on ja millised korteriosad tuleb isoleerida: seinad, põrandad, laed või kõik koos.

Seinte ja lagede heliisoleerimiseks kasutatakse karkassiga ja karkassita süsteeme. Mõlemad annavad head lisaheliisolatsiooni, juhul kui konstruktsiooni parameetrid on arvutatud õigesti ja heliisolatsioonisüsteem paigaldatud korrektselt.

Suur eelis meie karkassita süsteemide puhul on mugav ja kiire paigaldus. Heliisolatsiooni paneelide paigaldus on nii lihtne, et Te saate hõlpsasti neid paigaldada iseseisvalt.

Meie sortimendis olevad heliisolatsiooni paneelid jõudsid juba näidata oma efektiivsust Tallinna linna korterites. Küll aga oleme avatud kõigile abivajajatele.

Juhul kui Te soovite saada nõu õige heliisolatsiooni meetodi leidmisel, meie insenerid heameelega aitavad Teil leida parim lahendus Teie korteri, maja, ridaelamu või kontori heliisolatsiooni parandamiseks.

Täpsusta otsing

Stop Noise © 2014-2021