Isotop

Isotop

Spring isolators for efficient vibration isolation

The Isotop products from Getzner, which are spring/damper combinations, are mainly used for low-frequency mounting of HVAC systems, CHP plants, refrigerating machines, cooling towers, air-handling units, ventilators and pumps. Depending on the calculated load, they have a natural frequency (resonance frequency) of up to 3.0 Hz and therefore significantly minimise vibrations.

Näita:
Sorteeri:

 Isotop DMSN-BL
DMSN-ploki element ühendab endas mitme Isotop DMSN-terasest vedru omadused, mis on ette nähtud kasutamiseks suure koormusega, kuid madala paigalduskõrgusega. Seetõttu sobib Isotop DMSN-BL eriti raskematele masinatele.
 Isotop SD-BL
Isotop® SD-BL plokkvibratsiooniisolaator on mõeldud suure koormuse jaoks.
Isotop Compact
Isotop® Compact on esmaklassiline ja ülitõhus vibratsioonisummuti. Seda kasutatakse rakendustes kus kummist-metallist amortisaatorid ei taga piisavalt kõrget vibratsiooniisolatsiooni taset.
Isotop DSD
Isotop® DSD terasvedruvibratsiooniisolaatorid koosnevad kahest vedruplaadist sisekeermega M 10 ja silindrilisest kruvivedrust, mis on projekteeritud vastavalt DIN EN10270-1: 2001. Kõik DSD elemendid on kataforeesiga kaetud (KTL), mis tagab kõrge korrosioonikindluse. Nende elementide põhiosa on spetsiaalsest Sylomer®-HD materjalist summutusaine, mis on täpselt sobitatud vedru vastava tunnuskõveraga. Materjal on püsivalt elastne ja purunemiskindel.
Isotop MSN
Isotop® MSN terasvedruvibratsiooniisolaatorid koosnevad kahest vedruelemendist sisekeermega M 8 ja silindrilisest kruvivedrust vastavalt standardile DIN EN 13906-1:2001, tolerantsid vastavalt DIN 2095. Vedruelemendid ja kruvivedru on lahutamatult ühendatud. spetsiaalne 2-komponentne ühend. Soovi korral saab MSN-i terasvedruvibratsiooniisolaatori tsingida või kataforeesvärviga RAL 9005 (sügavmust). Soovi korral on võimalik kasutada spetsiaalseid katteid või värve.
Isotop MSN-BL
Isotop® BL plokielemente kasutatakse masinate allika isoleerimiseks.
Isotop MSN/Z - SD/Z
Isotop® pingutuselemendid koosnevad vedruelemendist, keermestatud varraste ühendusmutritest ja kas ristkülikukujulisest torukorpusest või avatud terasplekist korpusest (LC-mudel). Kõik Isotop® MSN/Z + MSN/Z-LC on ühenduskeermega M8 ja Isotop® SD/Z ühenduskeere M10. Lisavarustusena on kõik pingutuselemendid saadaval ka summutussüdamikuga sees. Soovi korral saame need elemendid tarnida ka eelpingestatud vedruga.
Isotop SD
Isotop® SD terasvedru vibratsiooniisolaatorid koosnevad kahest M 10 sisekeermega vedruelemendist ja silindrilisest kruvivedrust, mis on konstrueeritud vastavalt DIN EN10270-1: 2001. Kõrguse reguleerimine toimub kolme mutri ja kolme lukustusseibiga keermevarda M 10 abil taseme reguleerimiseks ja kaalu jaotamiseks. Korrosioonikaitse: valikuline korrosioonikaitse, kas galvaniseeritud või kataforeeskattega (KTL).
Isotop SE-DE and SE-DE Elevator
Isotop® SE-DE ja SE-DE-Elevator (spetsiaalselt liftide ehitamiseks välja töötatud) mis jäljendavad peaaegu topeltelastset laagrit, kasutades täiendavat rasket vahemassi. Getzneri lahendust kasutatakse seal, kus ei ole võimalik lisada rasket vahepealset massi (nt betoon). Mitmekihiline disain võimaldab struktuuri kaudu levivat müra sihipäraselt eraldada.
Isotop Transformer Pad TR
Transformer Pad TR on spetsiaalselt loodud ratastega trafode jaoks ja tänu Sylodyn®-ile suudab tõhusalt lahti ühendada kuni 10 tonni kaaluvaid seadmeid.
Stop Noise © 2014-2022