Sylomer/Sylodyn

Sylomer/Sylodyn
Näita:
Sorteeri:

Sylodyn
Materjal kõige rangemate nõuete jaoks. Materjali Sylodyn® kasutatakse vibratsioonivastase lahendusena kohalikel ja linnadevahelistel raudteeliinidel ning löögimüra isoleerimiseks põrandatel ja treppidel, ehitiste kande konstruktsioonides ja tehnilistes seadmetes ning õhumüra isolatsiooniks seinte, põrandate ja lagede vahel. Sylodyn® on suletud rakudega elastomeer, mis ei ima vett. Võrreldes Sylomer®-ga on materjalil paremad dünaamilised omadused.
Sylomer
Sylomer - Austria firma Getzner inseneride poolt välja töötatud vibratsioonisolatsioonimaterjal, mis valmistatakse polüuretaanvahust. Tootmistehnoloogia võimaldab saada poorse materjali avatud ja suletud rakkude struktuuriga. Rakkude parameetrite muutmine annab võimalust toota materjale, mille omadused aitavad paljude vibroisolatsiooni probleemide lahendamisel. Töötlemise lihtsus võimaldab tellimisel või kohapeal lõigata materjali spetsiifilise konfiguratsiooniga kujudeks.
Sylomer HD
Unlike Sylodyn® and Sylomer®, which have spring properties, Sylomer HD is made of high-tech polyurethane with special damping characteristics for shock absorption.
Stop Noise © 2014-2021