Vibroisolatsioon

Vibroisolatsiooni materjalid

Enamiku kaasaegsete elu- ja kontorihoonete funktsioneerimine ei ole võimalik ilma inseneriseadmeteta, mis vastutavad ehitiste ülalpidamise eest. Mehaaniliste võngete allikad nagu konditsioneeri- ja ventilatsioonisüsteemid, õhksoojuspumbad, reservvõimsust andvad seadmed, liftid ja teised seadmed levitavad vibratsioone ehitise kandekonstruktsioonide kaudu. Samuti rongide ja trammide tekitatav helisageduslik vibratsioon maapinnases ehk struktuurimüra võib levida elumajadesse umbes 30–50 m kaugusele. Struktuuriheli muutub kuuldavaks õhuheliks ehk müraks, kui seda kiirgavad toa seina-, põranda- ja katusepinnad.

Esmaseks ja kõige efektiivsemaks struktuurimüra vibroisolatsiooni meetmeks on seadmete, raudtee või maja varustamine vibroisolaatoritega või isoleeriva eralduskihiga, milleks võivad olla meie poolt pakutud vibroisolatsiooni materjalid - Sylomer®, Sylodyn® ja vedruisolaatorid Isotop.

Täpsusta otsing

Näita:
Sorteeri:

 Isotop SD-BL
Isotop® SD-BL plokkvibratsiooniisolaator on mõeldud suure koormuse jaoks.
Acoustic Floor Blocks
Akustilised põrandaplokid sobivad ideaalselt kõrgete nõudmiste jaoks madalatel sagedustel.
AKUSTIK + SYLOMER® CHANNEL CLIP
Akustik + Sylomer® kanaliklamber on spetsiaalselt loodud ühendama otse standardsete "silindrite" metallist kattekanalitega.
AKUSTIK + SYLOMER® SOUND CLIP
Mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlatele lagedele riputamiseks ja Omega tüüpi profiilidega paigaldatud vaheseinad. Seda tüüpi toed kaotavad tänu oma madala profiilile väga vähe ruumi.
AKUSTIK 4 HIGH + SYLOMER®
Need akustilised riputid on mõeldud vahelagede, vibreerivate torustike ja masinate riputamiseks.
AKUSTIK LATERAL + SYLOMER®
Need akustilised riputid on mõeldud vahelagede, vibreerivate torustike ja masinate riputamiseks.
AKUSTIK PIPE
AMC-MECANOCAUCHO® Akustik torud sobivad spetsiaalselt rakendusteks kus jäigad või painduvad torud tuleb isoleerida nii staatiliste kui dünaamiliste rakenduste jaoks.
AKUSTIK SUPER T47 + SYLOMER®
Sylomer® mikrotsellulaarne polüuretaani suurepärased omadused saavutavad kõrgemad isolatsiooniväärtused, võrreldes muude kinnitustega, mis kasutavad kummi või korki või mõlema kombinatsiooni.
AKUSTIK+SYLOMER® FLOOR MOUNT
Akustik+Sylomer® põrandakinnitused on mõeldud ujuvpõrandate riputamiseks.
Elastic Washers
Üldise helijuhtimislahenduse osana on kruviühendus üks olulisemaid kinnitusvahendeid. Ka siin nõuab helisildade vältimine puhast teostust ja elastselt lahtiühendatud seibide kasutamist.
EP 400 + SYLOMER®
Akustiline seinaside, mis on mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlate seintele riputamiseks. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
EP 500 + SYLOMER®
Akustiliste seinasidemed, mis on mõeldud ujuvvedrustuse jaoks helikindlatele seintele. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
EP 600 + SYLOMER®
Akustiline seinasideme , mis on mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlate seintele riputamiseks. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
EP 700 + SYLOMER®
EP 700 + Sylomer® tüüpi vibratsioonivastastel alustel on otsene kinnitus. See võimaldab lihtsat ja kiiret paigaldamist ilma keermestatud vardaid kasutamata.
FZH + SYLOMER® UJUVPÕRANDA KINNITUSED
Süsteemi eesmärk on vältida konstruktsiooniga kaasnevat müra, kui elastsed alused paigaldatakse betoonist ujuvpõrandasse.
Stop Noise © 2014-2022