Vibroisolatsioon

Vibroisolatsiooni materjalid

Enamiku kaasaegsete elu- ja kontorihoonete funktsioneerimine ei ole võimalik ilma inseneriseadmeteta, mis vastutavad ehitiste ülalpidamise eest. Mehaaniliste võngete allikad nagu konditsioneeri- ja ventilatsioonisüsteemid, õhksoojuspumbad, reservvõimsust andvad seadmed, liftid ja teised seadmed levitavad vibratsioone ehitise kandekonstruktsioonide kaudu. Samuti rongide ja trammide tekitatav helisageduslik vibratsioon maapinnases ehk struktuurimüra võib levida elumajadesse umbes 30–50 m kaugusele. Struktuuriheli muutub kuuldavaks õhuheliks ehk müraks, kui seda kiirgavad toa seina-, põranda- ja katusepinnad.

Esmaseks ja kõige efektiivsemaks struktuurimüra vibroisolatsiooni meetmeks on seadmete, raudtee või maja varustamine vibroisolaatoritega või isoleeriva eralduskihiga, milleks võivad olla meie poolt pakutud vibroisolatsiooni materjalid - Sylomer®, Sylodyn® ja vedruisolaatorid Isotop.

Täpsusta otsing

Näita:
Sorteeri:

 Isotop DMSN-BL
DMSN-ploki element ühendab endas mitme Isotop DMSN-terasest vedru omadused, mis on ette nähtud kasutamiseks suure koormusega, kuid madala paigalduskõrgusega. Seetõttu sobib Isotop DMSN-BL eriti raskematele masinatele.
 Isotop SD-BL
Isotop® SD-BL plokkvibratsiooniisolaator on mõeldud suure koormuse jaoks.
Acoustic Floor Blocks
Akustilised põrandaplokid sobivad ideaalselt kõrgete nõudmiste jaoks madalatel sagedustel.
Acoustic Floor Mat
Getzneri akustilised põrandamatid on vahustatud polüuretaanist valmistatud ülitõhusad ja kulutõhusad lahendused, mis on loodud põrandate kaudu leviva löögiheli vähendamiseks. Need pakuvad väga vastupidavat löökhelikaitset äri- ja tööstusruumides, samuti elu- ja ühiskondlikes hoonetes.
AKUSTIK + SYLOMER® CHANNEL CLIP
Akustik + Sylomer® kanaliklamber on spetsiaalselt loodud ühendama otse standardsete "silindrite" metallist kattekanalitega.
AKUSTIK + SYLOMER® SOUND CLIP
Mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlatele lagedele riputamiseks ja Omega tüüpi profiilidega paigaldatud vaheseinad. Seda tüüpi toed kaotavad tänu oma madala profiilile väga vähe ruumi.
AKUSTIK 4 HIGH + SYLOMER®
Need akustilised riputid on mõeldud vahelagede, vibreerivate torustike ja masinate riputamiseks.
AKUSTIK LATERAL + SYLOMER®
Need akustilised riputid on mõeldud vahelagede, vibreerivate torustike ja masinate riputamiseks.
AKUSTIK PIPE
AMC-MECANOCAUCHO® Akustik torud sobivad spetsiaalselt rakendusteks kus jäigad või painduvad torud tuleb isoleerida nii staatiliste kui dünaamiliste rakenduste jaoks.
AKUSTIK SUPER T47 + SYLOMER®
Sylomer® mikrotsellulaarne polüuretaani suurepärased omadused saavutavad kõrgemad isolatsiooniväärtused, võrreldes muude kinnitustega, mis kasutavad kummi või korki või mõlema kombinatsiooni.
AKUSTIK+SYLOMER® FLOOR MOUNT
Akustik+Sylomer® põrandakinnitused on mõeldud ujuvpõrandate riputamiseks.
Elastic Washers
Üldise helijuhtimislahenduse osana on kruviühendus üks olulisemaid kinnitusvahendeid. Ka siin nõuab helisildade vältimine puhast teostust ja elastselt lahtiühendatud seibide kasutamist.
EP 400 + SYLOMER®
Akustiline seinaside, mis on mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlate seintele riputamiseks. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
EP 500 + SYLOMER®
Akustiliste seinasidemed, mis on mõeldud ujuvvedrustuse jaoks helikindlatele seintele. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
EP 600 + SYLOMER®
Akustiline seinasideme , mis on mõeldud vabalt kõikuvatele helikindlate seintele riputamiseks. Sylomer® väldib vibratsiooni ülekandumist, tagades samal ajal optimaalsed akustilised tulemused. Neil on "FAIL SAFE" vastupidav metallkonstruktsioon, mis on ülekoormuskindel.
Stop Noise © 2014-2023